всі категорії

Представлення бренду

Головна> Про нас > Представлення бренду

KIMDRILL займається постачанням високоякісних інструментів для забивання паль з 2008 року. Завдяки 10-річному досвіду в індустрії буріння глибоких фундаментів наша команда вмілих працівників і досвідчених інженерів є гарантією виробництва повного спектру інструментів для обертового буріння, включаючи захоплення молотка, буровий ківш, шнек, кожухи, штанга Kelly, тремієва труба тощо. Наша фабрика не тільки виробляє інструменти для забивання паль за міжнародними стандартами, але ми можемо налаштувати інструменти для забивання паль відповідно до вимог клієнтів у складних проектах з паль. У 2680 році ми експортували з’єднання обсадних труб 2540/2014 мм для поворотних установок Bauer і отримали хороші відгуки.


Щоб надавати кращі послуги нашим клієнтам у бурових проектах, ми розширюємо нашу лінійку продуктів DTH молотками, долотами, анкерами для мікропаль і буріння свердловин. З будь-якими запитаннями під час бурових проектів зв’яжіться з нами, і наша команда завжди готова підтримати вас якнайшвидше.


Досі ми експортували різноманітні бурові інструменти до Малайзії, Сінгапуру, Філіппін, Австралії, Канади, США, Німеччини, Кенії тощо, а також налагодили ділові відносини з деякими відомими компаніями.


Дякуємо за підтримку всіх клієнтів, у нас десята річниця. Ми будемо продовжувати працювати над чудовим буровим інструментом і йти далі.

https://www.kimdrill.com/upload/ad/1661475338140596.jpg